Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення ОСГ на для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Підгородецької сільської ради

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення ОСГ на для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Підгородецької сільської ради за межами населеного пункту с. Урич Сколівського району Львівської області».

Замовник: Сколівська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП «Мецевич Ростислав Михайлович».

Підстава для розроблення: Розпорядження Голови Сколівської районної державної адміністрації № 144 від 26.06.2019 р.

З проектом детального плану території можна ознайомитися на сайті Сколівської районної державної адміністрації, у відділі містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1), у Підгородецькій сільській раді з 21 жовтня до 22 листопада 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, та подавати до відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1) з 21 жовтня до 22 листопада 2019 року включно. Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації Олег Адріанович Кончевич. Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 22 листопада о 14:00 у приміщенні Сколівської райдержадміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора