Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Цілющі джерела Сколівщини

І знову наша активна команда ПрофіГід займає перші сторінки народної  газети Сколівщини «Бойківська думка». Адже це команда, яка завжди дивує та захоплює читачів своїми відкриттями. Цього разу цим відкриттям були цілющі джерела в селі Гребенів, які команда відкрила як для себе, так і радо поділиться з вами.

«Історія цих джерел почалася ще з 20-30 років XX століття коли на базі місцевих мінеральних вод заснували курорт, де було безліч котеджів, вдосталь різноманітних лісових насаджень, на якому відпочивало за сезон близько 2500 осіб. Проте під час Першої світової війни курорт було знищено авіабомбардируванням».

На даний момент ці джерела є досить облагородженими та готові вітати туристів для  лікування цілющими водами. Звичайно,що пити цю воду заборонено, оскільки в ній високий вміст родону, проте кожний охочий може прийняти ванну, яка супроводиться цілющим ефектом для вашого тіла.

Отож, команда ПрофіГід  щиро запрошує всіх бажаючих відвідати ці джерела, оздоровитися та насолодитися природою нашого краю.