Служба у справах дітей

Станом на  01.01.2017 року на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 93 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них  28 дітей-сиріт та 65 дітей, позбавлених батьківського піклування.

З них під опікою, піклуванням громадян - 63 дитини, у прийомних сім’ях  (за первинним обліком) - 9 дітей: у районі - 7 дітей, м.Городок - 2 дітей, у  м.Львів - 1 дитина, Миколаївський р-н - 3 дітей. ДБСТ - 8+1 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, СШ-інтернати - 5.

На профілактичному обліку служби перебуває 30 дітей (12 сімей), які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах.

Під соціальним супроводом РЦСССДМ знаходиться 12 сімей, що опинилась у складних життєвих обставинах, діти яких перебувають на профілактичному обліку ССД.

На місцевому обліку з усиновлення перебуває 30 дітей.

Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування протягом 2016 року усиновлено 3 дітей. Усиновлення іноземними громадянами не проводилось.

Скасування судами рішень про усиновлення дітей, в тому числі громадянами України та іноземцями, не приймались.

Упродовж 2016 року надано статус 7 дітям, 9 дітей влаштовано під опіку/піклування громадян, 3 – у прийомну сім’ю (Миколаївський р-н).

Упродовж 2016 року проведено 63 перевірок умов проживання, навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в опікунських сім’ях, 23 перевірки в сім’ях, де проживають діти, які опинились у складних життєвих обставинах (СЖО).

Проведено 22 рейди: «Вокзал», «Діти вулиці», «Підліток». Під час таких рейдів дітей не виявлено.