Служба у справах дітей

Станом на  30.09.2017 року на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 84 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них  26 дітей-сиріт та 58 дітей, позбавлених батьківського піклування.

З них під опікою, піклуванням громадян - 56 дітей, у прийомних сім’ях  (за первинним обліком) -19 дітей: у районі - 16 дітей , м. Городок - 2 дітей – м. Львів -1 дитина, Миколаївський р-н - 3 дітей.

СШ-інтернат -4,

На профілактичному обліку служби перебуває 21 дитина (8 сімей), які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах.

Під соціальним супроводом РЦСССДМ знаходиться 8 сімей, що опинилась у складних життєвих обставинах, діти яких перебувають на профілактичному обліку ССД.

На місцевому обліку з усиновлення перебуває 28 дітей.

Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування протягом 2017 року усиновлено 1 дитину. Усиновлення іноземними громадянами не проводилось.

Скасування судами рішень про усиновлення дітей, в тому числі громадянами України та іноземцями, не приймались.

Упродовж 2017 року надано статус 6 дітям. 2 дітей влаштовано під опіку/піклування громадян, 1 дитина усиновлена.

Упродовж 2017 року проведено 39 перевірок умов проживання, навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в опікунських сім’ях, 14 перевірки в сім’ях де проживають діти, які опинились у складних життєвих обставинах (СЖО).

Проведено 7 рейдів: «Вокзал», «Діти вулиці», «Підліток». Під час таких рейдів дітей не виявлено.