Проведення спільного заходу до міжнародного дня захисту дітей

01.06.2017 року до міжнародного дня захисту дітей Сколівським районним сектором з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з працівниками Сколівського РЦ СССДМ,   відділу «Сколівського бюро правової допомоги» та Сколівського районного центру зайнятості проведено вуличне навчання для дітей на тему «Своє право: знати вміти захистити».

Неповнолітнім, які перебувають на обліку Сколівського РС з питань пробації    було прочитано   лекцію «Молодь і алкоголь: вживання, залежність, ефективна профілактика».

Станом на сьогодні на обліку Сколівського РС з питань пробації перебуває 41 особа засуджена до покарання, не пов’язаних з позбавленням волі та 12 осіб покараних судом до адміністративного стягнення у виді громадських робіт, з якими проводиться соціально-виховна робота.