Обговорено Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Сколівському районі на 2016-2020роки.

12 червня відбулося  засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при райдержадміністрації за головуванням заступника голови райдержадміністрації Василя Білинця..

На засіданні розглянули Указ Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020роки». Обговорили стан і проблеми національно-патріотичного виховання дітей та молоді  у Сколівському районі,основні напрями досягнення мети стратегії ,  шляхи  і методи  її впровадження та реалізації. В цілому прийняли Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді   в Сколівському районі на 2016-2020роки.