У Славській сільській бібліотеці відбулась зустріч учнівської молоді з учасником АТО

Дата: 20.09.2017 17:35

Фото без описуВ понеділок, 18 вересня,  в Славській сільській бібліотеці була проведена зустріч Фото без описуз учасником АТО Гребом Михайлом Івановичем. У підготовці та проведенні зустрічі брали участь учні школи Жукуляк А., Плечій Т. (4 клас), вчителі музичної школи Рудий В.І., Бечкало Р.І.,  працівники бібліотеки Кулинич О.Ф., Малюк Р. та учні 5-х класів. На зустріч були запрошені представники громадськості.

Читальний зал був святково оформлений квітами та синьо-жовтими кульками. Під час зустрічі лунали патріотичні пісні та поезії приурочені героям АТО. Свої власні вірші читали мешканці Славська Винник С.Г. та Улич В.О.