Обговорили питання інлюзивної освіти

Дата: 14.09.2017 17:06

Сьогодні, 14 вересня, в приміщенні Сколівської академічної гімназії відбулася інструктивно-методична нарада «Особливості організації навчально-виховного процесу з дітьми, які мають особливі освітні потреби, у 2017/2018 навчальному році». Завідувач ПМПК, Диміцька Наталія Богданівна, ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами щодо регулювання навчально-виховного процесу учнів з особливими освітніми потребами. Про психологічний супровід в умовах інклюзивного навчання доповіла Іванютенко Ліліана Вікторівна, завідувач РМК. Про медичний супровід дітей з особливостями психофізичного розвитку в інклюзивних закладах ознайомила присутніх Гаїна Оксана Василівна, лікар-психіатр. Асистент вчителя інклюзивного навчання, Дриль–Адамовська Наталія Богданівна, ознайомила із соціально-педагогічним супроводом дитини з особливими освітніми потребами.