Вручено подяки голови Кремінської райдержадміністрації та голови Кремінської районної ради

Переглядів: 73

Сьогодні, 09 березня, голова районної ради Микола Романишин,  заступник голови райдержадміністрації  Василь Білинець, за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Любомира Губиша та завідувача  райметодкабінету відділу освіти  Ліліани Іванютенко,   вручили  подяки,  передані з Кремінщини, педагогам, батькам та учням, які протягом 10-15 січня 2017 року приймали дітей з Луганської області.

«Кремінська районна державна адміністрація та Кремінська районна рада  висловлюють щиру подяку за особисту допомогу та участь в організації відпочинку дітей на гостинній Сколівщині. Наші діти отримали незабутні враження від туристичних пам’яток Львівського краю, від вражаючих краєвидів, а особливо від гостинності і щирості жителів Сколівського району. Дружні стосунки між двома нашими вкотре засвідчили факт духовної і територіальної єдності усіх регіонів нашої держави. Миру та злагоди Вам і Вашій родині», - зазначили  в подяках голова Кремінської райдержадміністрації Н.В.Чехута  та голова Кремінської районної ради В.М.Прокопенко.