Питання про підсумки роботи підприємств ЖКГ в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. та завдання по підготовці їх до наступного опалювального сезону обговорили на засіданні Колегії райдержадміністрації 13 червня

Дата: 15.06.2017 16:40

Фото без опису На засіданні Колегії райдержадміністрації  найбільше зосереджувалася увага  на питанні підготовки  закладів освіти, культури, медицини до  опалювального сезону 2018/2019рр.

Зокрема, в освітній галузі  основними завданнями на 20117/18 роки є:

Закупівля дров паливних 2500 м.куб, (залишок і завезено -539 м. куб. ),  закупівля вугілля -345 тонн,  (залишок- 67 тонн.) .

4.Капітальний ремонт приміщення комп'ютерного класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Данила Галицького ,9 м.Сколе, Львівської області (заміна вікон та інфрачервоне опалення).

5.Капітальний ремонт (утеплення фасаду) корпусу №2 Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області

6.Капітальний ремонт Завадківської ЗОШ І – ІІІ ст ( Заміна вікон) с.завадка Сколівський район Львівська область

7.Капітальний ремонт Завадківської ЗОШ І – ІІІ ст ( Заміна вікон) с.завадка Сколівський район Львівська область

8. Капітальний ремонт (заміна вікон) Задільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області

10. Капітальний ремонт Риківської ЗОШ І-ІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області (заміна вікон та дверей)

12.Капітальний ремонт(заміна вікон) Росохацької ЗОШ І-ІІІст. в с.Росохач, Сколівського району , Львівської області

13.Капітальний ремонт існуючого приміщення Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області (заміна віконних конструкцій на енергозберігаючі металопластикові склопакети)

14. Капітальний ремонт будинку Тухлянського навчального-виховного комплексу "Середньої загальноосвітньої школи-гімназії" (заміна вікон) на обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області

15. Капітальний ремон Побуцької ЗОШ І ст.(заміна вікон)

16. Капітальний ремонт Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст.№ 1 (перекриття даху)

17. Реконнструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ст.

18. Реконнструкція з добудовою Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст..

19. Капітальний ремонт котельні Плавє-Бринівської ЗОШ І-ІІ ст.

20. Капітальний ремонт Сколіваської ЗОШ І-ІІІ ст.-інтернат

Що стщсується закладів культури-заплановано:

РНД «Бескид» - заміна вікон,

НД смт. В.Синьовидне – капітальний ремонт фасаду,

НД с.Либохора - капітальний ремонт фасаду,

ДМШ с.Козьова – заміна вікон, влаштування енергоефективного опалення.

Планується заміна електричних лічильників у НД та ДМШ с.Козьова.

Закупівля дров паливних:

- необхідно-100 м.куб.,

-залишок-10 м.куб.(гроші є на 44 м. куб.)

Охорона здоров´я

Провести поточний ремонт ФАПу с.Погар

Провести поточний ремонт ЛА ЗПСМ с.Волосянка

Перекриття даху ЛА ЗПСМ с.Головецько

Поточний ремонт ЛА ЗПСМ с.Орів

Провести поточний ремонт харчоблоку КЗ СРР «Сколівська ЦРЛ

Провести поточний ремонт п’єців в 6 мед. установах району

Провести ремонт водопостачання та каналізаційної системив КЗ СРР «Сколівська ЦРЛ».

Забезпечити твердим паливом мед. установи району 500 м.куб. Дрова ще не завозили.

Відтак,було проведено детальний аналіз роботи ЖКГ району під час осінньо-зимового періоду 2017/2018рр та завдань по підготовці до наступного опалювального сезону.