розглянули проект кошторису фінансових видатків на заходи передбачені Програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді району на 2017-2020роки

22 червня заступник голови райдержадміністрації Василь Білинець провів засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. В ході засідання розглянули проект кошторису  фінансових видатків на заходи передбачені  Програмою  національно-патріотичного виховання дітей  та молоді району на 2017-2020роки. З пропозиціями виступили: о.Володимир Борис-голова громадської організації « Спілка ветеранів АТО Сколівщини», Олег Лаба-керівник спортивного клубу «Опір-Україна» та Теодор Витвицький - голова районного культурологічного товариства «Бойківщина».