Засідала Координаційна ради з питань дітей

Переглядів: 66

Сьогодні, 28 лютого,  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича  відбулось  засідання Координаційної  ради з питань дітей. Під час засідання  заслухано  питання щодо здійснення соціального захисту дітей, попередження бездоглядності та жебракування в їх середовищі; про роботу  Будинку дитячої та юнацької творчості; щодо проведених перевірок по використанню батьками державних соціальних допомог з метою захисту прав дітей; проаналізовано  стан злочинності і правопорушень серед дітей Сколівського району за 12 місяців 2016 р. і роботу по попередженню та профілактиці правопорушень. Прозвітовано про вжиті  заходи згідно Закону України «Про поліцію» щодо виявлення фактів продажу дітям спиртних напоїв торгівельними закладами незалежно від форм власності.