Відбувся районний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»

Дата: 13.10.2017 16:01

Цього тижня у районі проводився районний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». Участь в районному етапі фестивалю взяли творчі колективи та окремі виконавці — переможці відбіркового етапу. З метою забезпечення ефективної організації та проведення фестивалю в районі було створено склад журі. Журі визначило кращі мистецькі колективи та окремих виконавців, визначило лауреатів та рекомендувало кращі номери для відбору на обласний етап. Так, в номінації: Вокально-хорові ансамблі перемогу здобув ансамбль “Оберіг” Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.; в номінації: Вокальний ансамбль - тріо “Сузір’я” Сколівської академічної гімназії; в номінації: Солісти-вокалісти І місце посіла Маркович Аліна, учениця Верхньорожанської ЗОШ І-ІІ ст. Серед читців з авторським твором перемогу здобула Грабовська Роксолана з Тухлянського НВК “СЗШ-гімназія”. В номінації: Читці перемогу розділили учениця Тухольківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ” Оксана Шкрібинець, учень Сколівської академічної гімназії Дашавський Владислав та вихованка Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Вікторія Норичко.

Основними вимогами для відбору учасників фестивалю були:

1. Молодіжна форма.

2. Фаховість виконання.

3. Сучасне аранжування.

4. Модерна манера виконання (використання сучасних музичних форм: рок, арт-рок, метал, джаз, реп, хіп-хоп та інші).

5. Використання сучасних музичних засобів (секвенсори, гітари, клавішні, духові, ударні інструменти та інше).

6. Творчий підхід до розкриття пропонованої тематики твору.

7. Оригінальність.

8. Стильність.

9. Оптимізм.

10. Рекомендовано стилізовані сучасні костюми.

11. Дотримання вимог Положення.

Переможці районного етапу фестивалю були нагородженні дипломами та цінними подарунками.