Засідала Координаційна ради з питань дітей

У четвер, 11 травня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Василя Білинця  відбулось засідання Координаційної  ради з питань дітейПід  час засідання  заслуховано   питання щодо  підготовки до проведення літнього таборування та оздоровлення дітей і підлітків району у 2017 році, в т. ч. дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також  про  організацію дозвілля дітей і підлітків позашкільними закладами освіти, закладами культури на час літніх канікул та про запровадження нових форм та методів з метою цікавого проведення дозвілля для дітей.

Окрім цього, розглянуто питання про стан додержання  в районі законодавства про охорону життя і здоров’я дітей за 2016 рік та 4 місяці 2017 року (нещасні випадки внаслідок яких травмовано неповнолітніх, випадки зі смертельними наслідками, травматизм в загальноосвітніх закладах, на виробництві); про роботу молодіжних організацій району та позашкільних закладів освіти, а також  про залучення дітей до суспільно-корисної праці на період канікул.