9-11 червня відбудеться третій фестиваль гуманної педагогіки «Як любити дітей»

Дата: 01.06.2017 12:32

Фото без описуМета фестивалю, що розпочнеться 9 червня,  осмислення любові як педагогічної категорії, прийняття сучасного освітнього процесу у просторі духовного гуманізму, ознайомлення з досвідом діяльності найкращих педагогів України, підвищення рівня педагогічної спроможності суспільства тощо.

До участі у фестивалі запрошують керівників та педагогів всіх категорій дошкільних та середніх загальноосвітніх навчальних закладів, практичних психологів, працівників закладів позашкільної освіти, викладачів вищих навчальних закладів та інститутів післядипломної освіти, студентів педагогічних та психологічних факультетів вишів, методистів, медичних та бібліотечних працівників, працівників культури, батьків та всіх, кого хвилює стан та майбутнє нашої країни.

Заявки на участь у фестивалі приймають до 5 червня за електронною адресою: valmatyash@gmail.com.

Зазначимо, захід відбудеться за сприяння Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Притулку для дітей Служби у справах дітей ЛОДА, ГО «Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки».