1 червня – стартує Х ювілейний Дитячий форум

Дата: 01.06.2017 12:26

1 червня стартує Х ювілейний Дитячий форум. Цьогоріч, на форумі представлять 9 тематичних просторів, де упродовж 4-х днів відбуватиметься понад 600 розважальних та навчальних заходів.

Юних любителів книг запрошують взяти участь у просторовій грі-квесті: “КОСМОВІЗІЯ: супергерої та книжкова туманність”.

Основна цільова аудиторія форуму – діти 1-7 класів.

У межах «Космовізії» маленькі книгомани зможуть відвідати майстер-класи,  інтерактивні уроки, квести, створення колажів та багато іншого, зокрема:

1 червня
16.00-18.00
Майстер-клас від Музей Леопольда Левицького (Художньо-меморіального музею Леопольда Левицького (відділ НМЛ)
Створюватимуть  єдину й неповторну композицію в графічній техніці, яку особливо полюбляв художник Левицький. Це – монотипія – отримання відбитка з скляної пластини, на яку попередньо нанесено малюнок фарбою (друкарською, олійною чи акрилом).

2 червня
16.00-17.00
Інтерактивний урок від НМЛ Українське мистецтво ХХ ст. НМЛ ім. Андрея Шептицького
Ізми для дітей - таємничі планети мистецтва ХХ століття (імпресіонізм, експресіонізм, кубізм, сюрреалізм та ін.)

2 червня
Майстер-клас від українського мистецтва ХХ ст.
Українське мистецтво ХХ ст. НМЛ ім. Андрея Шептицького - з допомогою трафаретів розписуватимуть  тканини за мотивами книжкових орнаментів українських графіків ХХ ст. (С. Караффи-Корбут, Л. Левицького, В. Кричевського)

3 червня
15.00-16.00
Інтерактивний урок від НМЛ Lviv National Museum - Уявлення про всесвіт в іконописі

3 червня
17.00-18.00
Майстер-клас від національного музею у Львові імені Андрея Шептицького
Чи можна друкувати без допомоги пресу?  Отож, друкуватимуть  лінорити (бофони) та дереворити (ікони) без допомоги пресу.

4 червня 2017 року
10.00-12.00
Майстер-клас від художньо-меморіального музею Івана Труша
Пізнаємо мікрокосмос художника Івана Труша у пейзажі. Створюємо власне дерево-топіарій.

З детальною програмою Дитячого Форуму можна ознайомитись тут.