Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Львівщині визначили переможців міжнародних рейтингових змагань з лижних перегонів

Дата: 15.01.2018 12:19
Кількість переглядів: 475

Фото без описуНа Навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» Міністерства оборони України у Сколівському районі визначили переможців міжнародні рейтингових змагань за програмою FIS з лижних гонок. На спринтерських дистанціях протяжністю 1,6 км класичним стилем кращими лижниками стали: 1 місце – Сергій Чеботко (Казахстан), 2 місце – Олег Клімін (Казахстан), 3 місце – Олексій Красовський (Україна, Сумська область) – серед чоловіків та 1 місце – Катерина Сердюк (Україна, Харківська область), Анна Шевченко (Казахстан), 3 місце – Єлена Коломіна (Казахстан) – серед жінок.

На 10-кілометрові дистанції класичним стилем серед чоловіків увесь п’єдестал пошани був за спортсменами з Казахстану: 1 місце - Євгеній Велічко, 2 місце – Віталій Пухкало, 3 місце – Денис Волотко.

Серед жінок на дистанції 5 км класичним стилем кращими були: 1 місце - Тетяна Антипенко (Україна, Сумська область), 2 місце – Єлена Коломіна (Казахстан), 3 місце Маріна Матроссова (Казахстан).

Лижники з України, Казахстану, Білорусі та Болгарії змагалися також на дистанціях і вільним стилем, кращими серед яких стали: на дистанції 15 км серед чоловіків: 1 місце – Віталій Пухкало, 2 місце – Олег Клімін, 3 місце – Денис Волотко (усі Казахстан), а на дистанції 10 км серед жінок: 1 місце – Валерія Тюлєнєва (Казахстан), 2 місце - Марина Анцибор (Україна, Сумська область), 3 місце – Анна Шевченко (Казахстан).

Зазначимо, чемпіонат України з лижних перегонів триватиме до 17 січня.