Зустріч з учасниками АТО в с.Підгородці: "Наші славні земляки!"

Дата: 25.09.2017 10:59

Фото без опису У  четвер, 21 вересня, в бібліотеці с.Підгородці відбулась зустріч з Фото без описуучасниками АТО, односельчанами, патріотами своєї Батьівщини і справжніми Героями:  Назаром Ільківим,  Володимиром Коцевичем та Михайлом Солонинкою. Зі вступним словом до присутніх звернулася бібліотекар Марта  Джуфер, а секретар сільської ради Віра  Богенчук  подякувала хлопцям за їх героїзм, мужність і відвагу, за те що вони у важкий для країни час стали на її захист. Святкова зустріч продовжилась покладанням квітів до могили борців за волю України. Власне  захисники-односельці  і виконали цю почесну місію. Всі присутні з цікавістю слухали розповіді і спогади, якими ділились учасники антитерористичної операції.  А на завершення працівники Народного дому с.Підгородці Наталя Дорошевич та Оксана  Демків підготували невеличкий концерт. Для всіх присутніх прозвучали теплі слова і музичні вітання від школярів, учнів 3 та 4 класів.  Ведуча свята, Марта Джуфер, закликала дітей вдивитись та запам"ятати обличчя наших воїнів, адже завдяки їм ми маємо зараз спокійне і миирне небо над нашими домівками.  Після перегляду відеоролика "Повертайся живим" всі присутні спільною ходою з прапором рушили на шкільне подвір"я,  де на учасників АТО чекав флеш-моб, організований вчителями та учнями 3 класу.  На завершення зустрічі сільський голова Орислава Варгас звернулася з теплими словами підтримки та вдячності нашим героям-односельцям і побажала всім миру, спокою і щоб наші діти і внуки ніколи не чули страшного слова - "війна".
Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису