Новини Львівщини

27 Березня, 2020 р., 21:17
У зв'язку зі значною кількістю українських громадян, що повертаються на територію нашої держави із-за кордону, їм забезпечено доїзд на територію України. Відтак, громадян перевозять:  - на ПП «Рава-Руська» - 5 автобусів, 2 мікроавтобуси та один автобус ДСНС, - на ПП «Краковець» - 8 автобусів, 2 автобуси ДСНС, 4 мікроавтобуси. Окрім того, туди додатково скерували ще 7 автобусів. Так, за останню добу через пропускні пункти «Краковець» та «Рава-Руська» повернулись близько 7 тис наших співвітчизників. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.
27 Березня, 2020 р., 21:16
Сьогодні, 27 березня, в обласній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області.
27 Березня, 2020 р., 21:15
У період з 8:00 по 18:00 годину 27 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 8 осіб. Пацієнти з Пустомитівського та Миколаївського районів, а також міста Львова. Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
27 Березня, 2020 р., 21:14
Старт проекту #Велике_будівництво на дорогах цього року розпочали в максимально короткі терміни і на початку березня при настанні сприятлив погодних умов приступили до ремонтних робіт. Станом на сьогодні ремонтні роботи проводяться на 8 об’єктах одночасно, а саме:
27 Березня, 2020 р., 21:12
З метою забезпечення безперервної роботи в частині проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції Держпраці, на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID – 19), посадові особи Головного управління Держпраці у Львівській області надають консультації ОНЛАЙН:
27 Березня, 2020 р., 21:11
На боротьбу із коронавірусом адміністративними територіями області уже виділено 143,2 млн. гривень, іще 118,9 млн. гривень надійдуть наступного тижня. Загалом додаткова потреба Львівщини в коштах складає - 569,8 млн. гривень. Усі кошти скерують на закупівлю тест-систем, медичне обладнання, лікарські засоби, дезінфектори та антисептики, а також на засоби індивідуального захисту, транспортні засоби та розхідні матеріали.
27 Березня, 2020 р., 21:10
Львівщина отримає понад 485 млн.грн. з державного бюджету на виплату державних соціальних допомог, а також на виплату пільг та житлових субсидій у грошовій формі.
27 Березня, 2020 р., 21:09
Посольства та Генеральні консульства в усьому світі надаватимуть вам, громадянам України, таку підтримку: вирішуватимуть питання прострочених документів/дозволів/віз на перебування в іноземній країні; співпрацюватимуть з правоохоронними органами країни перебування для захисту законних інтересів громадян у разі їх порушення; інформуватимуть про можливість повернення до України, переміщення до сусідніх з Україною країн або ближче до України для подальшого повернення додому. Окрім того, інформуватимуть про зміни епідеміологічної ситуації в країні перебування, впровадження режимів надзвичайного стану тощо; консультуватимуть щодо вирішення побутових питань та охорони вашого здоров’я (адреси та режим роботи продуктових магазинів, аптек, лікарень тощо); опрацьовуватимуть з місцевою владою та бізнесом, готовими допомагати, питання тимчасового розміщення у спеціально виділених місцях (кампусах, соціальних закладах, школах тощо) тих наших громадян, які не мають засобів для існування та місця проживання; налагоджуватимуть зв’язок українців, які вимушено залишаються на території іноземних держав і потребують допомоги, з громадськими організаціями та громадами українців, які готові допомагати. Залишайтесь на зв’язку з посольством або консульством у країні, де ви «застрягли». Повідомте дипломатам про те, якої саме допомоги ви потребуєте. Для полегшення комунікації посольства та консульства створять спеціальні спільноти та канали «Захист у (назва міста/країни)» у соціальних мережах і месенджерах, які працюють у країнах вашого перебування.
27 Березня, 2020 р., 16:05
З наступного тижня на Львівщині розпочнуть масового тестувати населення на коронавірус. Це – спільний проєкт Львівської обласної державної адміністрації та Львівського ІТ Кластеру. «Я завжди повторюю, що наш пріоритет в роботі – люди! Тому усі сили спрямовані на те, щоб захистити мешканців Львівщини. Зараз ми активно розробляємо алгоритм та правила такого тестування. Передбачаю, що перші масові тестування будуть проведені з середини наступного тижня. Провести таке тестування – справа не одного дня і на це знадобиться чимало зусиль, просте, я впевнений, що ці зусилля дадуть той результат, на який ми очікуємо – збережене здоров’я і життя мільйонів українців», - зазначає голова ОДА Максим Козицький.
27 Березня, 2020 р., 16:05