Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Менеджерів з України запрошують на стажування до Німеччини

Дата створення: 15:36 03.02.2017

Федеральне міністерство економіки та енергетики (BMWi) в рамках Програми підготовки управлінських кадрів проводить навчання керівників підприємств та організацій з 18-ти країн для налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини.

ЄББР в Україні надає гранти малим та середнім підприємствам

Дата створення: 15:33 03.02.2017

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) пропонує гранти малим та середнім підприємствам для зростання їх бізнесу. Про це повідомляють у департаменті економічної політики облдержадміністрації.

Львівщина налагоджує активну співпрацю із Королівством Йорданія

Дата створення: 10:51 03.02.2017

Львівська область має намір розширити співробітництво із Йорданією. Насамперед, йдеться про активізацію туристичного напрямку та культурну співпрацю, а також допомогу регіональним компаніям у виході на йорданський ринок.

На Стрийщині власним житлом забезпечили трьох дітей-сиріт

Дата створення: 10:47 03.02.2017

У 2016 році на Стрийщині для 3-х дітей-сиріт придбали помешкання. Про це розповів голова Стрийської РДА Василь Зубрицький під час свого публічного звіту перед громадою сьогодні, 2 лютого.

Торік підприємства Стрийщини реалізували продукції на понад 1,5 млрд грн

Дата створення: 10:45 03.02.2017

За 2016 рік підприємства Стрийського району реалізували продукції на суму 1 млрд 568 млн грн. Про це сьогодні, 2 лютого, під час свого публічного звіту перед громадою розповів голова Стрийської райдержадмістрації Василь Зубрицький.

На Грибовицькому звалищі треба вирішити питання з фільтратом і підсилити дамбу, - Володимир Кістіон

Дата створення: 10:44 03.02.2017

2 лютого, з робочим візитом Львівщину відвідав Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон. Під час візиту він побував на Львівському полігоні твердих побутових відходів та породному відвалі (териконі) на території Сокальського району, аби безпосередньо оцінити ситуацію на цих об’єктах.

На гасіння терикону у Львівській області планують виділити близько 13 млн грн

Дата створення: 10:41 03.02.2017

Уряд працює над виділенням понад 13 млн гривень на гасіння породного відвалу на території Сокальського району Львівської області. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон під час відвідування місця розташування терикону в рамках робочої поїздки до Львівської області.

Шахтарям повністю виплатили зарплату за грудень

Дата створення: 10:40 03.02.2017

2 лютого, ДП "Львіввугілля" отримало 14,7 млн грн за реалізацію вугільної продукції. Ці кошти у повному обсязі скеровано на виплату заробітної плати гірникам.

На Яворівщині розпочався черговий етап міжнародних військових навчань

Дата створення: 10:38 03.02.2017

У четвер, 2 лютого, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у с. Старичі Яворівського району, стартував черговий етап підготовки підрозділів Збройних Сил України за програмою "Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна" (JMTG-U).

Понад 12 млн грн – на програму "Питна вода"

Дата створення: 10:36 03.02.2017

У 2016 році на фінансування програми "Питна вода" у Львівській області спрямували понад 12 млн грн. Про це сьогодні, 2 лютого, повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук, звітуючи перед громадськістю.