Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Львівщину з робочим візитом відвідає Глава Уряду

Дата створення: 16:45 29.05.2017

На вівторок, 30 травня, запланований візит Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Львівщину.

На Львівщині відбувся XIV Всеукраїнський театральний фестиваль "Казка в гаю"

Дата створення: 16:43 29.05.2017

Вже вчотирнадцяте у Музеї народної архітектури та побуту ім. К. Шептицького (Шевченківський гай) відбувся Фестиваль дитячих та юнацьких колективів "Казка у гаю".

Гобелен відомої дисидентки презентують у Львівській ОДА

Дата створення: 16:40 29.05.2017

Сьогодні, 29 травня, у Львівській ОДА презентували гобелен «Кассандра. Прокинься, Троє! Смерть іде на тебе» відомої дисидентки, члена Української Гельсінської групи Стефанії Шабатури. Це - однин із найвідоміших та знакових творів відомої львівської мисткині, за який довгі роки авторку переслідувала радянська влада.

Учні професійно-технічних закладів Львівщини презентували здобутки на Фестивалі технічної творчості

Дата створення: 16:39 29.05.2017

Днями на базі Львівського професійного ліцею залізничного транспорту відбувся ІV обласний Фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічної освіти. Участь у святі взяли 19 навчальних закладів, які представили кращі вироби, виготовлені гуртківцями протягом навчального року.

Ігор Насалик презентує основні напрямки реформування вугільної галузі шахтарям Львівсько-Волинського басейну

Дата створення: 16:37 29.05.2017

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик 29 травня здійснює робочу поїздку до західних регіонів України.

«Живи в стилі еко!» – у Золочеві відбувся «Екофест-2017»

Дата створення: 16:36 29.05.2017

28 травня, у Золочеві з нагоди Дня міста відбувся Екофест. Цього року фестиваль провели під девізом – «Живи думаючи! Живи в стилі еко!»

Львівщина презентувала творчий потенціал у Словаччині

Дата створення: 11:33 29.05.2017

У словацькому місті Пряшів відбувся 56-й Фестиваль драми і художнього слова ім. Олександра Духновича спрямований на популяризацію української мови та культури.

«Взаємодія задля перемоги»: у Львівській ОДА навчають залучати ресурси для проектів

Дата створення: 11:32 29.05.2017

У п’ятницю, 26 травня, у Львівській ОДА 28 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій взяли участь у другому семінарі третього модуля навчань «Взаємодія задля перемоги!» на тему «Актуальні можливості залучення ресурсів для реалізації проектів».

Сьогодні у обласній філармонії відбудеться мистецький проект «Паралелі»

Дата створення: 11:30 29.05.2017

У понеділок, 29 травня, у Львівській обласній філармонії відбудеться мистецький захід «Паралелі» присвячений творчості всесвітньо відомих угорських композиторів Бели Бартока та Золтана Кодая.

У Львівській філармонії відбувся мистецький вечір, присвячений пам’яті Романа Іваничука

Дата створення: 10:06 29.05.2017

У неділю, 28 травня, у Львівській філармонії відбувся вечір, присвячений пам’яті легендарного письменника, Героя України, лауреата Шевченківської премії, почесного голови «Просвіти», Почесного доктора Львівського національного університету імені Івана Франка Романа Іваничука.